Kampanie dla nauczycieli, wykładowców, profesorów – Nakatomi

Odsłony: 578
Lokalizacja:   Polska
Region:   Pomorskie
Miasto:   Gdańsk
Telefon:   587322285

 

Niestety kochani nie zarabiacie fortuny i jak to każdy nauczycieli czy wykładowca na uczelni potrzebujecie dodatkowego zarobku. W tym celu niezbędna jest wam kampania, dzięki której zyskacie uczniów na prywatne zajęcia, a także zbudujecie swoją renomę.
Nasza agencja wprowadziła specjalnie dla Was możliwość stworzenia i wypromowania waszego wizerunku, gdzie kładziemy ogromny nacisk na wszystkie kanały Social Media oraz fora internetowe. Współpracując z nami mogą Państwo tylko zyskać, i z każdym miesiącem podnosić swój prestiż, a co za tym idzie, liczbę dodatkowych słuchaczy na waszych prywatnych lekcjach.
Zapraszamy do kontaktu
http://www.nakatomi.pl/oferta/kampanie-dla-firm/kampanie-dla-nauczycieli/

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia


PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.