Maszyna do natrysku pianki poliuretanowej.

Odsłony: 800
Typ:   Oferuje
Lokalizacja:   Polska
Region:   Lubuskie
Miasto:   Gorzów Wielkopolski
Telefon:   880299880

 

Sanberg Sg-100 to tanie i poręczne urządzenie do natrysku pianki poliuretanowej i spieniania poliuretanu. Maszyna sprawdza się tam, gdzie nie dysponujemy dostępem do dużej mocy zasilania. Sanberg SG-100 to tani sprzęt ale nie ustępujący parametrami innym dobrym urządzeniom natryskowym dostępnym na rynku europejskim.
System natryskowy posiada małe rozmiary i ma zastosowanie do natrysku poliuretanu w małych i średnich firmach do termoizolacji wewnętrznych i zewnętrznych. Ma także zastosowanie jako spieniacz poliuretanu. Dzięki minimalnemu zapotrzebowaniu na energię SG-100 nie wymaga kosztownego agregatu prądotwórczego. Natrysk odbywa się sprawnie zarówno jeśli natryskujemy piany otwartokomórkowe i zamkniętokomórkowe. Temperatura zewnętrzna nie jest przeszkodą do natrysku nawet jeśli natryskujemy w temperaturach zbliżających się do zera. Nasze maszyny były testowana na wielu rodzajach pianek i testy dowiodły , ze maszyna sprawdza się w natrysku każdej pianki dostępnej na rynku. Dzieki zastosowaniu nowoczesnych systemów podgrzewania węża i systemowi recyrkulacji nasza maszyna to lider w segmencie maszyn niskobudżetowych na rynku europejskim. SG-100 można wyposażyć w kółka dzieki czemu będzie mogła przemieszczać się po terenie utwardzonym. Każda nasza maszyna została przetestowana w Anglii przez Angielski Instytut Technologiczny i uzyskała znak bezpieczeństwa CE. Firma Sanberg Polska jest jedynym dystrybutorem maszyn Sanberg w Polsce.

Każdy , kto kupuje od nas maszynę zostaje przeszkolony bezpłatnie do pracy oraz dostaje wiedzę potrzebna do sprawnej i bezproblemowej obsługi maszyny.Każda maszyna posiada gwarancję na okres jednego roku i istnieje możliwość rozszeżenia gwarancji na kolejne lata. Gwarancja jest realizowana w naszej firmie do 5 dni roboczych.Rozwiązania techniczne zastosowane w tej maszynie należą do najprostszych jakie można zastosować w tego typu maszynach dzięki czemu maszyna jest łatwa w obsłudze i naprawie. Każdy mechanik może naprawić tą maszynę , gdyż na rynku jest dużo zamienników. Maszyny sprzedawane przez nasza firmę poprzez małe koszty zakupu i serwisu zwracają się bardzo szybko. Części użyte do produkcji pochodzą od dostawców niemieckich, japońskich, włoskich oraz chińskich. Każda maszyna posiada gwarancję na okres jednego roku i istnieje możliwość rozszerzenia gwarancji na kolejne lata. Gwarancja jest realizowana w naszej firmie do 5 dni roboczych. Firma Sanberg Polska zapewnia dostęp do części zamiennych w przyzwoitych cenach które są o wiele tańsze niż części zamienne z innych firm.

Przeznaczenie:
-ocieplenia domów, magazynów, chłodni, ferm, silosów, hangarów, łodzi itp.
-izolacja piwnic, wylewek, zapobieganie przedostawaniu sie wilgoci do pomieszczeń
-natrysk powłok ochronnych na podwozia samochodów zabezpieczając je przed wilgocią
-maszyna może natryskiwać powłoki hydroizolacyjne na miejsca szczególnie narażone na przedostawanie się wody
-agregat spienia dwa składniki poliuretanu poprzez co może służyć jako maszyna do produkcji membran i wyrobów poliuretanowych. Znakomicie sprawdza sie jako wtryskarka poliuretanu poprzez co możemy ocieplać dom jeśli pomiędzy cegłami w murze jest wolna przestrzeń.

Dane techniczne:
-sterowanie układem poprzez mikroprocesor
- wydajnośc natrysku: do 8kg/min
-moc grzewcza 2x3KW; moc grzewcza węża 1000W
-zasilanie jednofazowe 230V, trójfazowe 400V
-maksymalne ciśnienie 138 bar
-zasilanie powietrzem: max 10 bar
-zapotrzebowanie na powietrze : 1m3/min
-maksymalna temperatura czynnika natryskowego 80 st. C
- cisnienie robocze:5~8 bar
-zakres podgrzewania czynnika od 0 do 90 st.C
-wymiary maszyny: 800 - pokaż numer telefonu - 0mm
-waga maszyny: 110 kg jednostka główna, Węże, pompy i pistolet 70 kg

Skład zestawu:
-jednostka główna 1 szt.
-pompy beczkowe 2 szt.
-samoczyszczący się pistolet natryskowy Sanders SG-1
--wąż grzewczy 15m
- zestaw części zapasowych

Więcej szczegółów na stronie dilera www.sanberg.pl

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

SZYBKOZŁĄCZA mechaniczne i hydrauliczne do koparek, kop-ład, mini kop

SZYBKOZŁĄCZA mecha...

Polska, Małopolskie, Myślenice
SZYBKOZŁĄCZA do łyżek ładowarkowych

SZYBKOZŁĄCZA do ły...

Polska, Małopolskie, Myślenice
CZĘŚCI i OSPRZĘT - JCB , CAT , ATLAS , KOMATSU - CZĘŚCI i OSPRZĘT

CZĘŚCI i OSPRZĘT -...

Polska, Małopolskie, Myślenice
JCB 3CX, 4CX, 2CX REMONTY SKRZYNI BIEGÓW MANUAL I POWERSHIFT

JCB 3CX, 4CX, 2CX ...

Polska, Małopolskie, Myślenice
GĄSIENICE GUMOWE do każdej mini i midi koparki

GĄSIENICE GUMOWE d...

Polska, Małopolskie, Myślenice

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.