Maszyna do natrysku pianki poliuretanowej.

Odsłony: 677
Typ:   Oferuje
Lokalizacja:   Polska
Region:   Lubuskie
Miasto:   Gorzów Wielkopolski
Telefon:   880299880

 

Sanberg Sg-100 to tanie i poręczne urządzenie do natrysku pianki poliuretanowej i spieniania poliuretanu. Maszyna sprawdza się tam, gdzie nie dysponujemy dostępem do dużej mocy zasilania. Sanberg SG-100 to tani sprzęt ale nie ustępujący parametrami innym dobrym urządzeniom natryskowym dostępnym na rynku europejskim.
System natryskowy posiada małe rozmiary i ma zastosowanie do natrysku poliuretanu w małych i średnich firmach do termoizolacji wewnętrznych i zewnętrznych. Ma także zastosowanie jako spieniacz poliuretanu. Dzięki minimalnemu zapotrzebowaniu na energię SG-100 nie wymaga kosztownego agregatu prądotwórczego. Natrysk odbywa się sprawnie zarówno jeśli natryskujemy piany otwartokomórkowe i zamkniętokomórkowe. Temperatura zewnętrzna nie jest przeszkodą do natrysku nawet jeśli natryskujemy w temperaturach zbliżających się do zera. Nasze maszyny były testowana na wielu rodzajach pianek i testy dowiodły , ze maszyna sprawdza się w natrysku każdej pianki dostępnej na rynku. Dzieki zastosowaniu nowoczesnych systemów podgrzewania węża i systemowi recyrkulacji nasza maszyna to lider w segmencie maszyn niskobudżetowych na rynku europejskim. SG-100 można wyposażyć w kółka dzieki czemu będzie mogła przemieszczać się po terenie utwardzonym. Każda nasza maszyna została przetestowana w Anglii przez Angielski Instytut Technologiczny i uzyskała znak bezpieczeństwa CE. Firma Sanberg Polska jest jedynym dystrybutorem maszyn Sanberg w Polsce.

Każdy , kto kupuje od nas maszynę zostaje przeszkolony bezpłatnie do pracy oraz dostaje wiedzę potrzebna do sprawnej i bezproblemowej obsługi maszyny.Każda maszyna posiada gwarancję na okres jednego roku i istnieje możliwość rozszeżenia gwarancji na kolejne lata. Gwarancja jest realizowana w naszej firmie do 5 dni roboczych.Rozwiązania techniczne zastosowane w tej maszynie należą do najprostszych jakie można zastosować w tego typu maszynach dzięki czemu maszyna jest łatwa w obsłudze i naprawie. Każdy mechanik może naprawić tą maszynę , gdyż na rynku jest dużo zamienników. Maszyny sprzedawane przez nasza firmę poprzez małe koszty zakupu i serwisu zwracają się bardzo szybko. Części użyte do produkcji pochodzą od dostawców niemieckich, japońskich, włoskich oraz chińskich. Każda maszyna posiada gwarancję na okres jednego roku i istnieje możliwość rozszerzenia gwarancji na kolejne lata. Gwarancja jest realizowana w naszej firmie do 5 dni roboczych. Firma Sanberg Polska zapewnia dostęp do części zamiennych w przyzwoitych cenach które są o wiele tańsze niż części zamienne z innych firm.

Przeznaczenie:
-ocieplenia domów, magazynów, chłodni, ferm, silosów, hangarów, łodzi itp.
-izolacja piwnic, wylewek, zapobieganie przedostawaniu sie wilgoci do pomieszczeń
-natrysk powłok ochronnych na podwozia samochodów zabezpieczając je przed wilgocią
-maszyna może natryskiwać powłoki hydroizolacyjne na miejsca szczególnie narażone na przedostawanie się wody
-agregat spienia dwa składniki poliuretanu poprzez co może służyć jako maszyna do produkcji membran i wyrobów poliuretanowych. Znakomicie sprawdza sie jako wtryskarka poliuretanu poprzez co możemy ocieplać dom jeśli pomiędzy cegłami w murze jest wolna przestrzeń.

Dane techniczne:
-sterowanie układem poprzez mikroprocesor
- wydajnośc natrysku: do 8kg/min
-moc grzewcza 2x3KW; moc grzewcza węża 1000W
-zasilanie jednofazowe 230V, trójfazowe 400V
-maksymalne ciśnienie 138 bar
-zasilanie powietrzem: max 10 bar
-zapotrzebowanie na powietrze : 1m3/min
-maksymalna temperatura czynnika natryskowego 80 st. C
- cisnienie robocze:5~8 bar
-zakres podgrzewania czynnika od 0 do 90 st.C
-wymiary maszyny: 800 - pokaż numer telefonu - 0mm
-waga maszyny: 110 kg jednostka główna, Węże, pompy i pistolet 70 kg

Skład zestawu:
-jednostka główna 1 szt.
-pompy beczkowe 2 szt.
-samoczyszczący się pistolet natryskowy Sanders SG-1
--wąż grzewczy 15m
- zestaw części zapasowych

Więcej szczegółów na stronie dilera www.sanberg.pl

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Używany zacisk do pali pełnych ACN 40

Używany zacisk do ...

Polska, Mazowieckie, Pruszków
Fabrycznie nowa palownica/wiertnica TESCAR CF2

Fabrycznie nowa pa...

Polska, Mazowieckie, Pruszków
Fabrycznie nowa palownica/wiertnica TESCAR CF2.5

Fabrycznie nowa pa...

Polska, Mazowieckie, Pruszków
Fabrycznie nowa palownica/wiertnica TESCAR CF3

Fabrycznie nowa pa...

Polska, Mazowieckie, Pruszków
Fabrycznie nowa palownica/wiertnica TESCAR CF3 CFA

Fabrycznie nowa pa...

Polska, Mazowieckie, Pruszków

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.